środa, 21 września 2022

Relacja z rodzinnego rajdu

36 rowerzystów, 21 km przejechanych, 11 owiec i 6 psów rasy border collie – tak w liczbach można podsumować sobotni rodzinny rajd rowerowy :). Miło było po rocznej przerwie zobaczyć stałych bywalców naszych wycieczek oraz poznać nowe osoby.


Bardzo dziękujemy pani Jolancie Jasienickiej – behawiorystce psów i kotów, hodowcy psów rasy border collie (www.borderowo.pl) oraz kotów rasy ragdoll za miłe ugoszczenie naszej grupy w Czarnowie oraz podzielenie się z nami swoją wiedzą na temat tych wyjątkowych czworonogów oraz zaprezentowanie szkolenia pasterskiego. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z rajdu. 

Kolejny już w najbliższą niedzielę (25 września). Start o godz. 10.00. Dystans do pokonania tym razem to 40 km.

Rajdy organizowane są przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, patronat medialny objął Kurier Południowy oraz portal PiasecznoNews. 

Rajdy realizowane są związku z udzieleniem Gminie Piaseczno pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2022”. Zadanie pn. Działania proekologiczne w Gminie Piaseczno współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 #MazowszePomaga #ProgramyWsparcia #SolidarnośćMazowiecka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz