poniedziałek, 26 września 2022

Relacja z rajdu 25 wrześniaPogoda dopisała! 32 uśmiechniętych rowerzystów w niedzielę (25 września) przyjechało na rynek w Piasecznie, aby z nami świętować tegoroczne obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności. 

Wspólnie przejechaliśmy prawie 40 km. Tradycyjnie podczas rajdu odbyła się godzinna przerwa na odpoczynek. Tym razem zatrzymaliśmy się w wyjątkowym miejscu Dereniowym Zaciszu - sauna i balia w Pracach Dużych. Bardzo dziękujemy jego właścicielom– pani Oli, panu Marcinowi i panu Adamowi za przemiłe przyjęcie i ugoszczenie naszej grupy. Na pewno jeszcze kiedyś tam zawitamy zobaczyć m.in. staw kąpielowy, który obecnie jest w budowie. Będzie on nie lada gratką dla morsów, którzy z nami jeżdżą. ;)


Oczywiście był też konkurs wiedzowy na temat ochrony powietrza oraz losowanie nagród sportowych.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć i do zobaczenia za rok. 

Rajdy organizowane były przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, patronat medialny objął Kurier Południowy oraz portal PiasecznoNews. 

Rajdy realizowane są związku z udzieleniem Gminie Piaseczno pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2022”. Zadanie pn. Działania proekologiczne w Gminie Piaseczno współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. #MazowszePomaga #ProgramyWsparcia #SolidarnośćMazowiecka4 komentarze:

 1. Czy w październiku coś Państwo planują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W październiku nie planujemy wycieczek.

   Usuń
 2. Jeżeli szukasz koszulki, która łączy w sobie style, komfort i funkcjonalność, Koszulka Assos Mille GT będzie najlepszym wyborem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, koszulka ta zapewnia optymalną termoregulację i komfort podczas jazdy, stając się idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów i amatorów ceniących sobie jakość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bike fitting w Warszawie to profesjonalna usługa dopasowywania roweru do indywidualnych potrzeb kolarza. Wykorzystując specjalistyczne narzędzia i oprogramowanie, eksperci analizują pozycję kolarza na rowerze, aby zwiększyć komfort, wydajność i zapobiec kontuzjom. Ta usługa jest kluczowa zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i rekreacyjnych rowerzystów, którzy chcą poprawić swoje doświadczenia z jazdy na rowerze.

  OdpowiedzUsuń