czwartek, 26 września 2019

Tężnia w Tarczynie - 22 września relacja


Takiej wycieczki, to już dawno nie było! Piękna pogoda, 33 rowerzystów i 71 km przejechanych. :)22 września odbyła się druga wycieczka rowerowa z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Jedną z jej atrakcji, była tężnia solankowa w Tarczynie. Przerwę na ognisko zorganizowaliśmy na terenie OSP w Grochowej. Bardzo dziękujemy sołtys, Pani Ani Mareckiej oraz jej mężowi, Panu Krzysztofowi, za miłe ugoszczenie naszych rowerzystów. 

Tradycyjnie podczas przerwy na ognisko, odbył się konkurs wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Wiedza rowerzystów została doceniona nagrodami sportowymi. 


Organizacja wycieczki finansowana była ze środków Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!


Ps. Poniżej fotorelacja autorstwa Bogusia.6 komentarzy:

 1. Fajna sprawa takie wieloosobowe wypady rowerowe. Też planowałem coś takiego ze znajomymi z tym, że na 9 osób. Kupiłem na początku roku nowy rower górski na https://www.bikesalon.pl/ i miałem go testować w Sudetach. Myślę, że do lata uda się to zrealizować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przyjaciółka ostatnio mi powiedziała że bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z Deratyzacja Warszawa .Sam z tej firmy na pewno za nie długo skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog. Na 100 procent bardzo dużo osób zainteresuje się tym blogiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. W czasie wolnym, między pracą technika DDD, pomiędzy dezynsekcją i deratyzacją, dla rzewietrzenia i odetchnięcia świeżym powietrzem także jeżdżę rowerem. To taka chwila wolności.

  OdpowiedzUsuń
 5. To musiało być niezapomniane przeżycie, zwłaszcza z taką liczbą rowerzystów i piękną pogodą. Cieszę się, że mogliście cieszyć się tężnią solankową w Tarczynie i wspólnie spędzić czas przy ognisku. Gratulacje dla zwycięzców konkursu wiedzy! Dzięki za dzielenie się tą relacją, mam nadzieję, że następna wycieczka będzie równie udana

  OdpowiedzUsuń