wtorek, 10 września 2019

15 i 22 września 2019 r. - wycieczki rowerowe w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu


Po krótkiej przerwie wracamy z wycieczkami. :)

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego rowerownia z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.
Startujemy tradycyjnie o godz. 10.00. W niedzielę 15 września, widzimy się w Konstancinie-Jeziornie (zbiórka przy oczku wodnym naprzeciwko C.H. Stara Papiernia), natomiast 22 września w Piasecznie (na Placu Piłsudskiego). Dla wszystkich uczestników przewidziane są kamizelki odblaskowe oraz woda. W konkursie wiedzowym związanym z ochroną środowiska, będzie można wygrać nagrody sportowe. 

Trasy do przejechania to około 50 km – tak przynajmniej mówi Edyta :) Tempo rekreacyjne. W czasie wycieczek planujemy godzinną przerwę z ogniskiem. Prosimy o zabranie ze sobą własnego prowiantu, założenie kasków na głowę oraz wzięcie zapasowej dętki. 

Wycieczki organizowane są przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno. Akcje patronuje Kurier Południowy. Zapraszamy serdecznie!


1 komentarz:

  1. Gdyby na pierwszej wycieczce Kierowniczka za bardzo komuś zakręciła to ta trasa może ułatwić zorientowanie się którędy jechaliśmy: https://mapa.ump.waw.pl/?bm_track=5320966

    OdpowiedzUsuń