czwartek, 4 października 2018

Runów - 23 września relacja


23 września odbyła się druga wycieczka rowerowa z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Mimo deszczowej pogody na rynku w Piasecznie, pojawiło się 45 osób. Jak zawsze, nasza przewodniczka -  Edyta opracowała ciekawą trasę. Jedną z jej atrakcji, była wizyta w Miasteczku Westernowym Wild West City w Runowie.

Tradycyjnie podczas przerwy odbyło się ognisko oraz pieczenie kiełbasek. Bardzo dziękujemy właścicielowi miasteczka, Sebastianowi Habasowi za gościnę i przygotowane dla nas atrakcje. Dużo emocji wśród uczestników wzbudziła gra piłkarzyki, jak również konkurs z nagrodami, które wręczał Daniel Putkiewicz I Zastępca Burmistrza. Rozdano również nagrody zwycięzcom konkursu "Pieszo, rowerem, kajakiem lub w siodle", organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony sezon i do zobaczenia za rok!

Ps. Poniżej fotorelacja autorstwa Bogusia, któremu bardzo dziękujemy za pomoc.


7 komentarzy:

 1. Jak niektórzy uczestnicy wycieczki słusznie zauważyli, nie była to najkrótsza droga do Runowa. Ale nasza Pani Przewodnik nigdy nie wiedzie prostymi drogami i co chwila czymś zaskakuje :-)
  Trasa: http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?bm_track=4652179

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widać wycieczka była udana :) Szkoda tylko że tak pochmurno było, czy w najbliższym czasie jakiś ciekawy wyjazd się szykuje?:) Pozdrawiam serdecznie.
  ___________
  http://www.studio-sport.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inicjatywa, zazdroszczę świetnej organizacji!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale pogoda :) Jakieś plany na 2019 rok? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogoda średnia ale widzę że wycieczka i tak się udała

  OdpowiedzUsuń
 6. Organizacja przednia, widać, że wszyscy doskonale się bawili ;) Mimo średniej pogody.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super ekipa! Nie ma co przejmować się pogodą, jak się chce to widać można

  OdpowiedzUsuń