środa, 19 września 2018

Powsin - 16 września relacja

Tyle zdjęć z wycieczki to już dawno nie było!
W rajdzie zorganizowanym z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Piasecznie wzięło udział 48 cyklistów i dwa psy:)
Zgodnie z zapowiedziami, podczas przerwy ogniskowej w Powsinie, odbył się  konkurs wiedzowy na temat ochrony środowiska, z którym uczestnicy bardzo dobrze sobie poradzili. 

Prze nami jeszcze jedna wycieczka. 
Zapraszamy Was serdecznie razem z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno, w niedzielę 23 września, o godz. 10.00 na Plac Piłsudskiego. Trasa do przejechania to około 40 km. Prosimy o zabranie ze sobą kiełbasek na ognisko oraz kamizelek odblaskowych, jeżeli ktoś od nas dostał ostatnio. 
Tym razem, planujemy dwugodzinną przerwę integracyjną w Miasteczku Westernowym Wild West City w Runowie. 

Dziękujemy bardzo Robertowi i Bogusiowi za fotorelacje :)

Do zobaczenia!

PS. W sobotę, 22 września zapraszamy Was na pierwszy międzymiastowy Przejazd Pojazdów Napędzanych Siłą Mięśni. Start 16.30 skatepark w Konstancinie-Jeziornie. 6 komentarzy:

 1. Trasa wycieczki (42 km): http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?bm_track=4642011

  OdpowiedzUsuń
 2. Po Powsinie fajnie się jeździ, ale na góralu, chyba na trekkingowym też ok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super akcja, w przyszłym roku chętnie wezmę udział. Przed taką wycieczką jakie akcesoria rowerowe warto wymienić? Ostatnio zastanawiałem się nad wymianą opony rowerowej 28, ale jeszcze nie wiem co warto kupić. Dodam, że planuję zakupy w tymsklepie online.

  OdpowiedzUsuń
 4. 40 kilometrów czystej przyjemności. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie i mnie uda się pojeździć na tego typu sportowe wypady rowerem :)

  OdpowiedzUsuń