środa, 15 lipca 2015

Chodź na rower - po powiecie STARTUJEMY !!!W najbliższą niedzielę - 19 lipca zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnego rowerowania.

 „Chodź na rower – po powiecie” – to nowy cykl wycieczek rowerowych z przewodnikiem, w którym każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział.

 

Akcja jest bezpłatna. Dla rowerzystów czekają 3 zróżnicowane  tematycznie i dystansowo trasy, po najciekawszych zakątkach Powiatu Piaseczyńskiego. 

Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników: losowanie nagród sportowych, kamizelki odblaskowe oraz ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o.

Śladem poprzednich edycji akcji „Chodź na rower”, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne. 
W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie ZagrodaOjrzanów  – magiczne miejsce niedaleko Tarczyna. 

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku ,dobrego humoru, przyjaciół, rodziny,  oraz coś dobrego na ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Osoby chętne  do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania).

Tempo wycieczek rekreacyjne :)
Akcja dofinansowywana jest przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz