poniedziałek, 29 czerwca 2015

28 czerwca - Cieciszew53 uśmiechniętych rowerzystów wzięło udział we wczorajszej wycieczce.


Dziękujemy jeszcze raz Panu Sołtysowi, radzie sołeckiej, Panu Komosie za bardzo miłe przyjęcie naszej grupy nad jeziorem. 


Poniżej zdjęcia na szybko z Ani telefonu, na moje trzeba będzie trochę poczekać :)

Do zobaczenia. 

                             

                             i jeszcze kilka zdjęć z aparatu Bogusia :)
4 komentarze:

 1. Organizatorki jak zwykle swietnie przygotowały trasę, dzieki czemu można było na nowo odkrywać okolicę. Swietna sprawa dzieki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie ogląda się zdjęcia, aż żal, że samemu się nie uczestniczyło ;) Widać, że wszystko dobrze zorganizowane ;) O bezpieczeństwo również wszyscy zadbali ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna wycieczka, można tylko pozazdrościć, że macie takich organizatorów w okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trek Dual Sport 2 jest idealnym towarzyszem dla osób, które poszukują wszechstronnego roweru do użytku zarówno miejskiego, jak i terenowego. Zaprojektowany z myślą o komforcie i uniwersalności, Dual Sport 2 łączy w sobie cechy roweru górskiego i miejskiego, oferując płynne przejazdy po różnych rodzajach nawierzchni. Model ten jest wyposażony w amortyzowany widelec, który zapewnia dodatkową kontrolę i komfort podczas jazdy po nierównościach. Rower ten wyposażono również w niezawodny układ hamulcowy oraz wielozakresowy system przerzutek, co sprawia, że Dual Sport 2 jest doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie wszechstronność i niezawodność.

  OdpowiedzUsuń