środa, 27 sierpnia 2014

niedziela 31 sierpnia - VI Zlot rowerowy Krainy Jeziorki

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem serdecznie zapraszają na VI Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki, który odbędzie się w Rancho pod Bocianem (Przypki, gm. Tarczyn) w niedzielę 31 sierpnia w godz. 13.00-15.00.Uczestnicy dojeżdżają na miejsce zlotu we własnym zakresie organizując wyjazdy z poszczególnych miejscowości. Informacje należy uzyskać kontaktując się z grupami rowerowymi poszczególnych gmin. Wyjazd z Tarczyna organizuje Daniel Płużyczka i do niego należy zgłaszać chęć udziału 
(daniel.pluzyczka@wp.pl). Pozostali chętni powinni zgłosić chęć udziału na adres e-mail: strzyzewski@piaseczno.eu, aby organizatorzy mieli informację ile posiłków mają przygotować.

Po dojeździe na miejsce, zbiórka rowerzystów przy Chacie Rybaka. Organizatorzy zapewniają: poczęstunek (wydawanie od 12:30), konkursy, zabawy rowerowe (w godz. 13:00 – 14:00) oraz wiele atrakcji dzięki uprzejmości Rancho pod Bocianem (chata Rybaka, pole do minigolfa, boisko, łowisko oraz zbiornik wodny) w godz. 14:00 – 15:00.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem. 

Zapraszamy serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz