czwartek, 26 lipca 2018

Piknik rowerowy, wieczorny przejazd i wycieczka czerwonym szlakiem Krainy Jeziorki – to wydarzenia na weekend, na których musicie być!


 Sobota: zapraszamy Was na rynek miejski na piknik rowerowy „Piaseczno Kocha Rower”. 


Punktualnie o 18.00 odbędzie się pierwszy przejazd rowerowy z cyklu "Rowerolucja Piaseczno"! Ruszamy na kilkunasto kilometrową trasę po ulicach Piaseczna i okolic.
Podczas przejazdu odwiedzimy najnowsze inwestycje rowerowe i zwrócimy uwagę na potrzebę budowy odpowiedniej jakościowo infrastruktury rowerowej (drogi, parkingi i inne ułatwienia), aby codzienna jazda rowerem po Piasecznie dostarczała tyle radości, co udział w naszym przejeździe – zapowiadają organizatorzy.
Udział w przejeździe jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Jedziemy spokojnym tempem, aby każdy mógł nadążyć.Niedziela: kolejna wycieczka z cyklu „Chodź na rower” - 100 km Czerwony szlak Krainy Jeziorki i powrót przez Tarczyn 


Tempo około 20 km/h, ale nadal rekreacyjne. Trasa dosyć łatwa, ale długa. Kilka sklepów i dłuższy postój w miejscowości Osieczek. Tak w skrócie można opisać najbliższa wycieczkę. 

 


W związku z długością trasy i ograniczeniami czasowymi, na tej wycieczce nie przewidujemy dłuższej przerwy na ognisko, jak to zawsze bywało. Będzie za to regeneracyjny półgodziny postój.

Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu (kanapek) oraz słodkości z dużą ilością kalorii. :)Poniżej link z planowaną trasą przejazdu. 
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=mxykvmwntotvefsr 


Do zobaczenia!

3 komentarze:

  1. To była pierwsza wycieczka z 3 cyfrowym dystansem w edycji Chodź na rower ale chyba poszło całkiem zgrabnie ;) Po drodze tylko 2 awarie, taktyczne ominięcie burzy i znośne tempo turystyczne. Dzięki wszystkim za udział i tu moja fotorelacja -> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2059401300758870.1073741905.100000670607431&type=1&l=a0efdc5ec6

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wycieczka! Wyszło 104 km. Oto przejechana trasa

    OdpowiedzUsuń
  3. Musiało to być niesamowite uczucie :-)

    OdpowiedzUsuń