środa, 16 maja 2018

"Wsi spokojna, wsi wesoła" - 20 maja

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na wycieczkę rowerową zatytułowaną „Wsi spokojna, wsi wesoła”. Do przejechania będzie trasa około 40 km. Tempo jazdy rekreacyjne. Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu na ognisko. Tym razem, na przerwę integracyjną zatrzymamy się w Ustanowie u Państwa Amandy i Tomasza, gdzie będzie możliwość odpłatnego skosztowania wypieków gospodyni oraz świeżo wyciskanych soków.
Uwaga! Bardzo ważna wiadomość!
W związku z dużą liczbą uczestników ostatniej wycieczki - ponad 100 osób, oraz problemami organizacyjnymi, które pojawiły się przy tak olbrzymiej liczbie rowerzystów (również w zeszłorocznej edycji), podjęliśmy decyzję o ograniczeniu liczby rowerzystów biorących udział w rajdzie do max. 70 osób.
Mimo wielkiego zaangażowania, dużego wkładu pracy organizatorów oraz ogromnego wsparcia w zabezpieczaniu przejazdów ze strony uczestników wycieczek, nie jesteśmy w stanie przy takiej liczbie osób, prowadzić wycieczek na odpowiednim poziomie organizacyjnym.
Jest nam niezmiernie miło, że tak lubicie nasze wycieczki i chętnie bierzecie w nich udział, ale dla naszego i Waszego bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni wprowadzić ograniczenie ilości rowerzystów biorących udział w jednym rajdzie.
Braliśmy również pod uwagę rozwiązanie, aby podzielić uczestników na dwie grupy, ale realnie nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie. Dlatego też, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu ograniczenia ilości uczestników.
Mamy nadzieje że nas zrozumiecie. :)
Wycieczki startują tradycyjnie o godz. 10.00 z rynku w Piasecznie.
Zapisy rozpoczynamy o godz. 9.30 i trwają do momentu wpisania się 70 osób.
Pozostałym chętnym będziemy musieli podziękować i zaprosić na wycieczkę w innym terminie.
2 komentarze: