poniedziałek, 5 czerwca 2017

Lotnisko w Gassach - relacja.

Nowy rekord!
Takiej ilości osób, nie spodziewaliśmy się. Zakładaliśmy, że będzie dużo rowerzystów, tak około 70-ciu, ale że znowu pobijemy rekord, to nam do głowy nie przyszło. 98 osób wzięło udział w niedzielnej wycieczce. Aż strach myśleć, co będzie następnym razem. :)


Podziękowania
Wspólnie przejechaliśmy 45 km. Dziękujemy bardzo właścicielom prywatnego lotniska w Gassach, że dali nam możliwość obejrzenia tylu wspaniałych samolotów i helikopterów. Podziękowania należą się również, Panu Jackowi - sołtysowi sołectwa Piaski, za udostępnienie placu na przerwę integracyjną, oraz Adamowi, który opracował tak wspaniałą trasę wycieczki. To właśnie dzięki nim, tak miło i ciekawie spędziliśmy niedzielny dzień. Kolejna rowerowa wycieczka dopiero 2 lipca. Będzie prowadził Mariusz, jeden z uczestników “Chodź na rower”. Mamy nadzieję, że miło go przyjmiecie:)


Ruszamy z nową akcją "Poznaj Konstancin-Jeziornę"
My tymczasem, zapraszamy Was do udziału w nowej akcji “Poznaj Konstancin-Jeziornę”. Zapraszamy na bezpłatne wycieczki piesze z przewodnikiem - Stanisławem Hofmanem oraz Dorotą Zając. W najbliższy weekend 10-11 czerwca, w ramach obchodów Dni Konstancina, organizujemy dwie wycieczki. W sobotę, spacerowym krokiem udamy się na “Skolimowską nekropolię”, odwiedzimy groby znanych mieszkańców Konstancina-Jeziorny. Natomiast, w niedzielę poznamy “Legendę starego młyna”, o którym to, pisał Żeromski w swoim “Przedwiośniu”. Start godz. 11.00 spod Hugonówki wNiedługo, umieszczę na blogu plakat promujący akcję, oraz podam kolejne terminy pieszych wycieczek Parku Zdrojowym (ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna). Proszę zarezerwować sobie około 2 godzin na spacer. Zapraszamy serdecznie!
1 komentarz: