czwartek, 22 września 2016

25 września "Integracyjna wycieczka" - jedziemy na Zlot Krainy Jeziorki.Pięćdziesięciu siedmiu śmiałków ruszyło na poszukiwanie bunkrów. Nie było łatwo: ponad 30 stopniowa temperatura, 50 km do przejechania i dwa duże podjazdy pod górę, z czego jeden na czas. To był niezły sprawdzian kondycji rowerzystów biorących udział w ostatniej wycieczce „Chodź na rower” w tym sezonie.  Po kilku godzinach, udało się dotrzeć do celu i odnaleźć ukryte bunkry w Wólce Dworskiej. Gdyby nie nasz przewodnik- Rafał, sami na pewno nigdy byśmy tam nie trafili. To co ukazało się naszym oczom, wśród zarośniętych drzew i krzewów wywołało przerażenie wśród niektórych uczestników, uwiecznionych zresztą na zdjęciu powyżej. Co to było, pozostanie naszą wielką tajemnicą :). 

Od ostatniej wycieczki minął prawie miesiąc, i tak jak obiecaliśmy na ognisku nad Wisłą, pod koniec września zrobimy jeszcze jedną integracyjną wycieczkę. Po rozmowie z Edytą, Adamem i Rafałem podjęliśmy decyzję.


Zapraszamy Was na wycieczkę rowerową w niedzielę 25 września. Jak zawsze widzimy się o 10.00 na rynku w Piasecznie. Wspólnie pojedziemy na VIII Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki, który odbędzie się w „Łowisku pod dębową beczką” w Kawęczynie, świetnie zresztą Wam znanym miejscu. 

Prosimy o zabranie ze sobą: wody i kamizelek odblaskowych, które od nas wcześniej dostaliście. Prowiant na ognisko zapewnia organizator zlotu. Wycieczkę poprowadzą wspólnie Edyta z Adamem. Rafał prawdopodobnie, w tym czasie będzie szalał w górach.
Trasa do przejechania około 40 km. Powrót do Piaseczna koło godziny 16.00.


Do zobaczenia 25 września o 10.00 na rynku w Piasecznie. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz