środa, 10 sierpnia 2016

"Piaszczyste plaże Baniochy" - relacja. Tytuł wycieczki był dość tajemniczy :)
Wielu rowerzystów pytało nas: gdzie jedziemy, czy na pewno będzie plaża? Co niektórzy, mieli nawet nadzieje, że zobaczą palmy.  Egzotycznych drzew, co prawda nie było, ale obietnicę dotrzymaliśmy i piękną trasą Adam – kierownik wycieczki, poprowadził nas na „piaszczyste plaże Baniochy”.

Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Panią Teresę Jędral - sołtys Baniochy Osiedle, która dzięki swojej ogromnej energii, zapałowi i zaangażowaniu mieszkańców w ciągu dwóch lat stworzyła przyjazne mieszkańcom miejsce. Oczyszczono lokalny staw, nawieziono kilka ton piachu i tak powstały „piaszczyste plaże Baniochy”. 
Jak ktoś, będzie się wybierał na wycieczkę rowerową w okolicach Baniochy, to gorąco polecamy to miejsce. Jeszcze raz, dziękujemy za ciepłe przyjęcie, i mamy nadzieję że jeszcze nie raz, będzie okazja zawitać do Baniochy, aby zobaczyć jak dalej zmienia się plac sołecki. A może... kiedyś wyrosną i tam palmy. Kto wie :)


Poniżej fotorelacja z wycieczki.

Do zobaczenia!

3 komentarze:

 1. Miałem kiedyś okazję jechać tą trasą i powiem szczerze że bardzo mi się podoba, na pewno na nią wrócę jeszcze kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna wycieczka, nie moge się doczekać pierwszych ciepłych dni kiedy znow bede mógł wyjechać ze swoją rodzinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wakacje w Rogowie - harmonia między morzem a jeziorem, spokojna miejscowość nad morzem
  Rogowo to nie tylko piękna plaża, ale także bliskość jeziora Resko Pomorskie. Odkryj wyjątkowe połączenie natury, które sprawi, że Twoje wakacje staną się niezapomniane.

  OdpowiedzUsuń