poniedziałek, 4 lipca 2016

Henryków Urocze - relacja! 
 
Druga wycieczka "Chodź na rower" już za nami :)
Mimo straszliwego upału, w niedzielny poranek na rynek w Piasecznie przyjechało 48 rowerzystów.
Jak zawsze, wszyscy byli uśmiechnięci, w dobrych nastojach oraz w pełnej gotowości do wspólnej jazdy.

Wycieczkę prowadził Adam, który leśnymi ścieżkami, poprowadził nas na plac sołecki do Henrykowa-Urocze. Po dwóch latach przerwy, zawitaliśmy z gościnną wizytą do sołtys Anny Kostyrki, zobaczyć jak zmienił się plac sołecki - nazywany obecnie Parkiem Uroczym.
Tradycyjnie, podczas godzinnej przerwy odbyło się ognisko oraz losowanie nagród sportowych. Co niektórzy, mogli również wzmocnić się przed drogą powrotną,  jedząc pyszne ciasta wykonane przez Alinę Porazińską z Galerii Iris z Ustanowa, oraz chłodnik z pobliskiego Cafe Rosso ze Złotokłosu.

Na niedzielnej wycieczce obecny był również Rafał - nasz nowy przewodnik rowerowy, który w tym sezonie poprowadzi wycieczki zaplanowane na sierpień.
Rafał w zeszłym roku przejechał Europę rowerem. 


Więcej na ten temat, można poczytać na: www.konstancinjeziorna.pl/aktualnosci-specjalne/konstancinianin-przemierza-rowerem-europe oraz zobaczyć fotorelacje na https://www.facebook.com/MSR360.

Kolejna wycieczka z "Chodź na rower" już 31 lipca.
Do zobaczenia
!2 komentarze:

  1. Dziękuje było wspaniale,czekam z niecierpliwością na następną wycieczkę pozdrawiam Władek

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł! Bardzo szczytny pomysł, żeby zachęcać ludzi do większej aktywności :). Bardzo chciała bym się wybrać na coś podobnego, jeśli byłoby organizowane w Lublinie.

    OdpowiedzUsuń